OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420.608 776 000 | info(zavinac)wtsnet.cz

Předcházejte problémům & chraňte své výrobky a služby.

Pomáháme růst Vaší značce !

Doménová jména & spory

Generické domény - CZ

Od roku 2004 je sudištěm pro spory o doménová jména *.cu Rozhodčí soud při Hospodářské komoře ČR a Agrární komoře ČR. Řízení o tato doménová jména probíhá u Rozhodčího soudu dle Řádu pro řešení sporů o domény .cz (Řád .cz).

Pravidla registrace doménových jmen v ccTLD .cz

Doména .cz je spravována zájmovým sdružením právnických osob CZ.NIC. Veškeré potřebné informace související s její registrací a správou naleznete na webové stránce CZ.NIC na adrese zde. Aktuální pravidla registrace doménových jmen .cz naleznete na stránkách sdružení CZ.NIC, konkrétně zde.

Ostatní domény

Před Rozhodčím soudem lze také vést řízení o doménová jména .eu a jiná doménová jména nejvyšší úrovně (.aero, .asia, .biz, .cat, .com, .coop, .info, .jobs, .mobi, .museum, .name, .net, .org, .pro, .tel, a .travel). Informace o řízení .eu naleznete zde, informace o řízení o ostatní doménová jména zde.


V případě, že máte nějaký problém v této oblasti, neváhejte nás kontaktovat. Danou problematikou se zabývá paní Mgr. Červenková se zkušenostmi od roku 1996.