OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420.608 776 000 | info(zavinac)wtsnet.cz

Předcházejte problémům & chraňte své výrobky a služby.

Pomáháme růst Vaší značce !

inShop

ve zkratce ...

Každý eshop originál

Flexibilita funkcí i designu

Zoner INSHOP4 vám dokáže splnit ta nejnáročnější přání v designu i funkčnosti. Naše aplikace je maximálně otevřeným řešením, které je možné velmi flexibilně a efektivně přizpůsobovat vašim specifickým požadavkům.

Jak se bude rozrůstat vaše podnikání, tak můžete samozřejmě rozvíjet váš eshop.

Prodej do zahraničí

Multijazyčnost a multiměnovost

Silné a výkonné nástroje pro prodej do zahraničí vám umožní pomocí našeho eshopu expandovat i za hranice naší republiky. Můžete si nadefinovat jakýkoliv jazyk, v kterém budete chtít své zboží nabízet. V různých zemích můžete samozřejmě prodávat za jakoukoliv měnu. Prodej do zahraničí vyžaduje také možnosti nadefinovat nejrůznější způsoby dopravy a dodání.

 

 

Úspora peněz a času

Propojení s ekonomickými systémy

Pokud chcete provoz vašeho e-shopu co nejvíce zefektivnit, využijte možnosti propojení s vaším skladovým nebo informačním systémem. Standardně je INSHOP4 vybaven modulem na propojení s ekonomickými systémy Money S3 a Pohoda. Velmi silnou funkcí je možnost Importu/Exportu dat ve formátu XML, CSV, TXT.

 

Silné marketingové nástroje

SEO, statistiky, mailing

Podpora SEO (Search Engine Optimization) obsahuje rozsáhlé možnosti v nastavení a je zcela přirozenou součástí Zoner INSHOP4.
Je téměř nemyslitelné provozovat jakýkoliv byznys bez kontroly a zpětné vazby. Touto zpětnou vazbou jsou u e-shopu statistiky.
Pro aktivní práci s vašimi zákazníky vám nabízíme modul Mailing pro automatické generování a rozesílání nabídkových a informačních emailů.

 

... profesionální řešení, které s Vámi poroste !

 

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Získáte profesionální řešení na 1 měsíc zdarma k vyzkoušení.

 


Poznámka : jsme partneři společnosti Zoner software a.s.